Przerwa na reklamę :)

Drodzy Czytelnicy,
ponieważ testowanie kolejnych kaw i odwiedzanie kolejnych kawiarni mocno nadwyręża nasze domowe budżety, a jednocześnie chciałybyśmy jak najczęściej prezentować Wam nowości, postanowiłyśmy umieścić na blogu boks z miejscem na reklamę.

Wybrałyśmy system reklam Ad Taily (www.adtaily.com), stworzony specjalnie z myślą o blogerach. Daje nam to gwarancję, że reklamy nie będą inwazyjne i nie będą przesłaniały treści bloga. Ponadto, to my decydujemy, jakie reklamy będą wyświetlane oraz w jakim miejscu będą widoczne. Zapewniamy również, że emisja reklamy nie będzie miała wpływu na treści zamieszczane na blogu - zresztą, zapewne nie pozwolilibyście na to i szybko odkryli takie niecne zabiegi.

Liczymy, że ta decyzja nie wywoła w Was sprzeciwu. W zamian obiecujemy jeszcze więcej kawowych rewelacji, a w przyszłości - kto wie, jeśli zareklamuje się u nas Porsche;) - jakiś zlot kawoszy?...

Pozdrawiamy i zapraszamy do klikania reklam, jeśli się kiedyś pojawią. Zyski są z tego co prawda tak niewielkie, że nie kupimy sobie za to ekspresu, ale na kilka kaw starczy na pewno!

Magdaro & I.nna
dodajdo.com

5 komentarze:

Dobra! to klikamy z myślą o zlocie ;)

podoba mi się takie podejście
:)

Konkretnie i na temat. Nie wiem, kto mógłby mieć reklamy za złe, gdy służą one tak szczytnemu celowi, jak wypicie Kawy ^^

Uff, no to kamień z serca:) Naprawdę mi ulżyło. Nie chcę zapeszyć, ale może już w przyszłym tygodniu uda nam się zdobyć jakąś pierwszą reklamę...:)

będziem klikać :)